خدمات داروخانه آنلاین داروگ برای عموم مردم

خدمات داروخانه آنلاین داروگ برای عموم مردم|Daroog online pharmacy services for public

خدمات داروخانه آنلاین داروگ برای عموم مردم

داروخانه آنلاین داروگ چه خدماتی برای مردم دارد؟

داروخانه همراه داروگ با ارائه اطلاعات کامل داروخانه‌های دارای مجوز فعالیت آنلاین سراسر کشور، به مردم کمک می‌کند که با توجه به نیاز خود، بدون نیاز به مراجعه به داروخانه، دارو مد نظر خود را بیابند. در حال حاضر 9648 داروخانه از 13000 داروخانه خصوصی و دولتی کشور، عضو سامانه آنلاین داروگ هستند. همچنین داروخانه‌ها می‌توانند اطلاعات و نیازهای خود را در سامانه‌ای قانونمند و رسمی به اشتراک بگذارند و خرید ایمن و باکیفیت داشته باشند. داروخانه آنلاین داروگ شامل خدماتی است که برای عموم مردم هم مناسب و هم رایگان است که در زیر به تعدادی از آن‌ها اشاره شده است.

درخواست دارو مورد نظر با داروخانه آنلاین داروگ

به این صورت که افراد می‌توانند دارو مورد نیاز خود را با مراجعه به سایت داروگ بیابند. فقط کافیست  روی قسمت درخواست دارو کلیک کرده و دارو خود را ثبت کنند. در صورت داشتن نسخه‌ پزشک، افراد می‌توانند تصویر نسخه خود را بارگذاری کنند. این درخواست برای داروخانه‌های عضو سامانه داروگ نمایش داده میشود. داروخانه‌ای که موجودی داشته باشد درخواست را تایید کرده و این تاییدیه برای شخص ارسال می‌گردد. همچنین داروگ امکان درخواست فوری برای تهیه دارو را برای مردم پیش‌بینی کرده است به‌طوری‌که می‌توان با توجه به وضعیت نیاز دارویی افراد می‌توانند در هنگام درخواست دارو از گزینه‌های فوری، معمولی و بدون فوریت استفاده کنند.

کاریابی داروخانه

از دیگر خدمات داروخانه آنلاین داروگ می‌توان به قابلیت کاریابی داروخانه برای افرادی که خواهان پیدا کردن شغل موردنظر خود در داروخانه‌های سراسر کشور هستند اشاره کرد. به‌این‌ترتیب افراد جویای کار می‌توانند وارد سایت داروگ شده و در قسمت کاریابی سایت، عنوان شغلی، استان و شهر مورد نظر خود را وارد کنند تا فرصت‌های شغلی مناسب خود را بیابند.

دانش‌نامه اطلاعات دارو

اطلاعات جامع دارویی در قسمت دانش‌نامه سایت از دیگر ویژگی‌های داروخانه‌ی آنلاین داروگ است که افراد می‌توانند با استفاده از نام داروی موردنظر، آن را از میان 20000 دارو در این دانش‌نامه جست‌وجو کنند و از اطلاعات آن استفاده کنند. اطلاعات جامع دارویی فقط مختص افراد مصرف‌کننده دارو یا افراد بیمار نیست و همه افراد می‌توانند با توجه به نیازشان از آن اطلاعات استفاده کنند.

گروه تلگرام مردمی داروگ

داروخانه آنلاین داروگ برای راحت‌تر کردن فرایند تهیه دارو برای افراد، ضمن تلاش برای دسترسی راحت به سایت، گروه تلگرامی مردمی ایجاد کرده که افراد بدون نیاز به مراجعه به سایت می‌توانند داروی مدنظر خود را که نتوانسته‌اند آن را پیدا و تهیه کنند، اعلام نمایند. سامانه دارویاب داروگ تمامی امکانات جهت تامین و جستجو داروی مورد نیاز مردم را فراهم کرده است.

آمار و اطلاعات داروخانه های عضو داروگ

سایت داروگ برای ارتباط بهتر مردم با سایت و ایجاد اطمینان خاطر از انجام فرایند مدنظرشان، آمار دقیقی در مورد تعداد داروخانه‌های عضو داروگ، تبادل دارویی موفق، تعداد بازدیدکننده‌ها، تعداد جست‌وجوها و تعداد موفقیت‌آمیز این جست‌وجوها ارائه کرده است.

مجله داروخانه آنلاین داروگ

در قسمت مجله داروگ می‌توان از اطلاعات مفید و اخبار مرتبط با دارو، سلامتی و خدمات داروگ مطلع شد. همچنین در صفحه اینستاگرام داروگ اطلاعات عمومی و مورد نیاز افراد در همین حیطه ارائه می‌گردد.

سوالات متداول

در این قسمت می‌توانید با سوالات پرتکرار درباره داروگ و خدمات آن آشنا شوید. در این قسمت سوالات به دو بخش سوالات مردمی و سوالات داروسازان تقسیم شده است.

برای آنکه بدانید استخدام داروخانه با داروگ کار چه مزایایی برای افراد و داروخانه‌ها دارد؟ روی لینک درج شده کلیک کنید.

همچنین می‌توانید جهت جستجو فرصت‌های شغلی در داروخانه‌های سراسر کشور روی لینک آن کلیک کنید.