پرسش‌های متداول

کاربر گرامی در قسمت زیر میتوانید از سوالات مهم و پرتکرار و پاسخ های آن در رابطه با سامانه ی داروگ بهره مند شوید. در صورتیکه پرسش شما در لیست موجود نیست میتوانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید.


داروسازان محترم جهت استفاده از پنل کاربری باید جهت صحت اطلاعات خود، تصویر کارت ملی، کارت نظام پزشکی و تصویر پروانه کسب داروخانه خود را آپلود نمایند.
برای ثبت نام در سایت کافیست روی ورود به سامانه کلیک کنید و سپس گزینه ثبت نام عموم را انتخاب نمایید. شماره همراه خود را وارد و سپس کد ارسالی را وارد نمایید.
برای ثبت نام در سایت کافیست روی ورود به سامانه کلیک کنید و سپس جهت فعالسازی اکانت خود با کارشناسان ما در داروگ تماس بگیرید.
ابتدا روی قسمت کاریابی کلیک کنید. شغل مد نظر خود به همراه شهر و استان محل سکونت خود را وارد کنید تا فرصت‌های شغلی مناسب شما، نمایش داده شوند.
خیر، شما می‌توانید انواع داروها یا محصولات مورد نیاز خود را از طریق سامانه داروگ درخواست بدهید.
جهت تهیه دارو مورد نیاز خود فقط کافیست در سامانه داروگ روی درخواست دارو کلیک کنید. مشخصات دارو یا نسخه خود را آپلود کنید.
همه افراد می‌توانند با استفاده از سامانه داروگ، داروهای مورد نیاز خود را درخواست دهند، اطلاعات کاملی درباره انواع داروها کسب کنند، با کاریابی داروگ در داروخانه‌ها استخدام شوند و همچنین داروخانه‌های عضو در داروگ را مشاهده کنند.
در سامانه تبادل داروگ، داروسازان می‌توانند اقلام مورد نظر خود برای تبادل به دو شکل لیست (همه دسته‌هایی دارویی) و پک (دسته‌های خاص) ثبت کنند. تبادل دارو به دوشکل سبد دارویی یا مبادله کالا با کالا انجام می‌پذیرد.