درباره مـــا

سامانه اینترنتی داروگ، به عنوان اولین سامانه آنلاین تبادلات دارویی پس از چند سال رصد معضلات داروخانه‌ها با تمرکز بر روی جلوگیری از هدررفت داروهای تاریخ نزدیک و مازاد و کمک به اقتصاد داروخانه راه اندازی گردیده است. همچنین سامانه داروگ توانسته با تحقیقات گسترده بر روی نیازها و دغدغه‌های عموم جامعه، قابلیت جستجو و تهیه داروهای کمیاب و خاص را برای عموم فراهم کند

شــروع قصه مـــا

برای آنکه بدانیم قصه داروگ از کجا آغاز شد و اینکه چه اهدافی ما را به این نتیجه بی‌نظیر رساند، باید به سال ۱۳۹۶ بازگردیم، زمانی که با توجه به نیاز جامعه به یک داروخانه آنلاین و همچنین رسالت اجتماعی خود، جهت تامین آسایش مردم عزیز، چشم انداز و رویاهای خود را تعریف کردیم و با تمام قوا برای عملی کردن آن‌ها دست از تلاش برنداشتیم. کلمه داروگ در گذشته به معنای دارو بوده و همچنین می‌توان این کلمه را نشات گرفته از کلمه Drug هم دانست. در نتیجه از اسم داروگ برای ثبت شرکت خود استفاده کردیم.
مصرف برخی داروها برای بعضی از افراد بسیار ضروری است و همچنین برخی داروهای حیاتی، کمیاب هستند و به سختی می‌توان آن‌ها را تهیه کرد. هدف ما تامین داروهای ضروری مردم و دسترسی آسان آن‌ها به انواع محصولات دارویی و غیر دارویی مورد نیاز آن‌هاست.
هدر رفت داروها به دلیل خرید بیش از نیاز داروخانه‌ها و گذشتن تاریخ مصرف آن‌ها اتفاق می‌افتد،‌ در صورتی که می‌تواند در داروخانه‌ای دیگر، نیاز فردی را تامین کند.
برای عملی کردن این دو هدف، بر آن شدیم تا بزرگ‌ترین شبکه خصوصی داروخانه‌های کشور و سامانه‌ای هوشمند و جامع تبادلات دارویی را ایجاد کنیم و به عنوان اولین سامانه آنلاین داروخانه، فعالیت خود را در حوزه سلامت دیجیتال آغاز کنیم.
سامانه اینترنتی داروگ، امکان دریافت آنلاین محصولات و خدمات داروخانه های دارای مجوز فعالیت آنلاین را برای مردم از طریق جستجوی پیشرفته محصول در سایت فراهم‌ می‌کند.
در حال حاضر بیشتر از ۹۹۰۰ داروخانه از ۱۳۰۰۰ داروخانه خصوصی و دولتی کشور، عضو سامانه آنلاین داروگ هستند و داروخانه‌ها می‌توانند اطلاعات و نیازهای خود را در سامانه‌ای قانونمند و رسمی به اشتراک بگذارند و خریدی ایمن و باکیفیت داشته باشند.

هـــدف مــــــــا؛

کاهش دور ریــــز دارو و ایجاد امکان تبادل دارو بین داروخانه‌ها است

ماموریت مــــــــــــا؛

  • خدمت‌رسانی به تمام داروسازان و مردم عزیز ایران
  • جلوگیری از هدررفت دارویی
  • تسهیل تهیه داروهای کمیاب مورد نیاز مردم

صداقت، مشتری‌مداری، نوآوری مداوم، متعهد بودن در قبال مردم و داروسازان

از مهم‌ترین ارزش‌های داروگ است

افتخارات داروگ

از جمله افتخارات ارزشمند ما در داروگ، کسب مقام در تک آپ و قرار گرفتن در میان ۱۲ سامانه برتر سلامت محور وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال ۱۳۹۹ است. حضور در بین ۳۰ طرح برتر چالش ملی کرونا از میان ۳۰۰۰ استارتاپ شرکت کننده، دریافت نماد اعتماد ۲ ستاره در بازار فوق حساس دارو و جذب بیشترین تعداد داروخانه‌های عضو در یک سامانه خصوصی از دیگر افتخارات داروگ است. سامانه آنلاین داروگ مورد حمایت وزارت بهداشت نیز قرار گرفته است، به امید آنکه بتوانیم از تمامی مردم عزیز کشورمان با تمام قدرت، حمایت و محافظت کنیم.