درباره مـــا

سامانه اینترنتی داروگ، به عنوان اولین سامانه آنلاین تبادلات دارویی پس از چند سال رصد معضلات داروخانه‌ها با تمرکز بر روی جلوگیری از هدررفت داروهای تاریخ نزدیک و مازاد و کمک به اقتصاد داروخانه راه اندازی گردیده است. همچنین سامانه داروگ توانسته با تحقیقات گسترده بر روی نیازها و دغدغه‌های عموم جامعه، قابلیت جستجو و تهیه داروهای کمیاب و خاص را برای عموم فراهم کند

شــروع قصه مـــا

برای آنکه بدانیم قصه داروگ از کجا آغاز شد و اینکه چه اهدافی ما را به این نتیجه بی‌نظیر رساند، باید به سال ۱۳۹۶ بازگردیم، زمانی که با توجه به نیاز جامعه به یک داروخانه آنلاین و همچنین رسالت اجتماعی خود، جهت تامین آسایش مردم عزیز، چشم انداز و رویاهای خود را تعریف کردیم و با تمام قوا برای عملی کردن آن‌ها دست از تلاش برنداشتیم. کلمه داروگ در گذشته به معنای دارو بوده و همچنین می‌توان این کلمه را نشات گرفته از کلمه Drug هم دانست. در نتیجه از اسم داروگ برای ثبت شرکت خود استفاده کردیم.
مصرف برخی داروها برای بعضی از افراد بسیار ضروری است و همچنین برخی داروهای حیاتی، کمیاب هستند و به سختی می‌توان آن‌ها را تهیه کرد. هدف ما تامین داروهای ضروری مردم و دسترسی آسان آن‌ها به انواع محصولات دارویی و غیر دارویی مورد نیاز آن‌هاست.
هدر رفت داروها به دلیل خرید بیش از نیاز داروخانه‌ها و گذشتن تاریخ مصرف آن‌ها اتفاق می‌افتد،‌ در صورتی که می‌تواند در داروخانه‌ای دیگر، نیاز فردی را تامین کند.
برای عملی کردن این دو هدف، بر آن شدیم تا بزرگ‌ترین شبکه خصوصی داروخانه‌های کشور و سامانه‌ای هوشمند و جامع تبادلات دارویی را ایجاد کنیم و به عنوان اولین سامانه آنلاین داروخانه، فعالیت خود را در حوزه سلامت دیجیتال آغاز کنیم.
سامانه اینترنتی داروگ، امکان دریافت آنلاین محصولات و خدمات داروخانه های دارای مجوز فعالیت آنلاین را برای مردم از طریق جستجوی پیشرفته محصول در سایت فراهم‌ می‌کند.
در حال حاضر بیشتر از ۹۹۰۰ داروخانه از ۱۳۰۰۰ داروخانه خصوصی و دولتی کشور، عضو سامانه آنلاین داروگ هستند و داروخانه‌ها می‌توانند اطلاعات و نیازهای خود را در سامانه‌ای قانونمند و رسمی به اشتراک بگذارند و خریدی ایمن و باکیفیت داشته باشند.

هـــدف مــــــــا؛

کاهش دور ریــــز دارو و ایجاد امکان تبادل دارو بین داروخانه‌ها است

تیـــــــم داروگ

سجاد پردل برون

مدیر عامل و رییس هییت مدیره

پس از چندین سال تلاش و تحقیق در زمینه بازار دارو، موفق به تاسیس سامانه هوشمند تبادلات دارویی داروگ شدم. در حال حاضر به عنوان بنیانگذار یک خانواده ۱۰ هزار نفری مسئولیت بیشتری نسبت به قبل در راستای حفظ سرمایه ملی و جلوگیری از هدررفت دارو دارم.

حدیثه سادات خزاعی فر

مدیر داخلی

به عنوان مدیر داخلی داروگ همسو با چشم انداز این مجموعه همواره به دنبال برقراری هرچه بیشتر عدالت اجتماعی در جامعه و ارتباط با نیازمندان هستم.

محسن سخنور

نایب رییس هییت مدیره

حجم بسیار بالای دور ریز دارو دلیل اصلی سال ها بررسی میدانی و انجام پژوهش های من در زمینه ارتباط با مدیریت صحیح محصولات بود که در نهایت به همراهی سامانه هوشمند داروگ با تیم حرفه ای و مورد استقبال ۱۰ هزار داروخانه منجر شد.

مقداد حسن زاده

مشاور کسب و کار

نقش من در این دنیا پس از انسانیت، خدمت رسانی به صاحبین کسب و کارهایی است که کارآفرین بوده و هستند. از اینکه در یک سامانه مردمی، با هدف و چشم انداز  حفظ سرمایه ملی امکان خدمت رسانی دارم بسیار خوشحالم و در کنار سیستم به عنوان مشاور نقش حفظ، کنترل و توسعه را دارم.

مجتبی محمدیان

مدیر برنامه نویسی

برنامه نویسی مثل چیدن هزاران قطعه پازل در کنار هم برای خلق اثری ماندگار است. چه اثری بهتر و ماندگار تر از زندگی.

مهدی غیبی

مشاور کسب و کار

سلامتی و حس خوب دو نعمت بزرگ زندگی هستند. به عنوان مشاور در کنار داروگ هستم که مجموعه ای است که برای این دو  در کنار هم می کوشد.

رضا عابدی

مدیر آی تی

هیجان انگیز ترین قسمت تکنولوژی زمانی است که نمایانگر نتیجه ی خدمت رسانی به مردم باشد. حس خوبی است که هر روز این نتیجه را مخصوصا در بخش سلامت در داروگ می بینم.

فرشید ابراهیمی

مدیر پشتیبان دارویی

ایجاد پلی بین داروسازان و داروخانه های کشور و کمک به چرخه ی جلوگیری از هدررفت دارو از مهم ترین اهداف من است. حس خوبِ بودن در این مسیر و درکنار متخصصین به یکی از دستاوردهای مهم زندگی من تبدیل شده است.

آرش ماهر

مدیر تبلیغات

حقیقت این است که مردم هیچوقت تبلیغات را نمیبینند. آن ها چیزی را میبینند که به آن علاقه دارند،‌تلاش من در داروگ نشان دادن علاقه مندی های مردم به آن هاست، علاقه مندی هایی از جنس تبدیل یک زندگی به زندگی سالم.

مهدیا مصباحی

مشاور

سلامت و بهداشت به عنوان یکی از اساسی ترین نیاز های انسان همواره باید به بهترین شکل محقق شوند. داروگ مکانی برای توسعه و پیشرفت در این زمینه است و خوشحالم در این مسیر همراه یک تیم با اخلاق و حرفه ای هستم.

ماموریت مــــــــــــا؛

  • خدمت‌رسانی به تمام داروسازان و مردم عزیز ایران
  • جلوگیری از هدررفت دارویی
  • تسهیل تهیه داروهای کمیاب مورد نیاز مردم

صداقت، مشتری‌مداری، نوآوری مداوم، متعهد بودن در قبال مردم و داروسازان

از مهم‌ترین ارزش‌های داروگ است

افتخارات داروگ

از جمله افتخارات ارزشمند ما در داروگ، کسب مقام در تک آپ و قرار گرفتن در میان ۱۲ سامانه برتر سلامت محور وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال ۱۳۹۹ است. حضور در بین ۳۰ طرح برتر چالش ملی کرونا از میان ۳۰۰۰ استارتاپ شرکت کننده، جذب بیشترین تعداد داروخانه‌های عضو در یک سامانه خصوصی از دیگر افتخارات داروگ است. سامانه آنلاین داروگ مورد حمایت وزارت بهداشت نیز قرار گرفته است، به امید آنکه بتوانیم از تمامی مردم عزیز کشورمان با تمام قدرت، حمایت و محافظت کنیم.