داروهای کمیاب

تهیه دارو کمیاب گاه همچون آرزویی می‌شود برای افرادی که عمر خود را برای یافتن آن می‌گذارند! سلامتی موهبتی است که باید قدر آن را بدانیم. اما بیماری، درد‌ و رنج در پاره‌ای از مواقع بی‌صدا و بدون پیش زمینه‌ خاصی ممکن است برخی را غافلگیر نماید. تسکین درد، کنترل و درمان در خصوص بیماری‌های ساده چندان چالش برانگیز نیست. در حالی‌که برخی از افراد با بیماری‌های خاص دست به گریبان داروهای خاص و بعضا کمیاب می‌شوند.
برخی دیگر بیماری‌هایی هستند که نادر نیستند اما به دلیل کمبود دارو یا بسته به شرایط دیگر، داروهای مورد نیاز آن‌ها به راحتی در دسترس نیست. همین دو موضوع اهمیت داروهای‌ کمیاب را دوچندان می‌کند. در این آشفته بازار، تهیه نسخه دارو که اغلب ناشی از سو مدیریت و ورود واسطه‌ها و دلال‌ها است، این بیماران را با مشکلات بسیار عدیده‌ای مواجه می‌کند. مشکلاتی که علاوه بر تهدید حیات، منجر به ناراحتی‌ها و مشکلات روحی و روانی‌ آن‌ها می‌گردد.

جستجو داروی کمیاب در داروگ – ساده و سریع!

با سامانه تهیه داروهای کمیاب داروگ به راحتی می‌توانید دارو خاص یا کمیاب خود را به صورت ساده و سریع بیابید.
فقط کافیست عضو سامانه داروگ شوید و جهت جستجو دارو در هزاران داروخانه سراسر کشور،‌ سفارش خود را ثبت کنید.

در کوتاه ترین زمان داروی مورد نیاز خود را بیابید

1

در سایت داروگ

ثبت نام کنید

2

نسخه ی خود

را ثبت کنید

3

کد پیگیری

دریافت کنید

ثبت نسخه دارو در سامانه داروگ
جهت یافتن دارو کمیاب ابتدا باید در سایت داروگ ثبت نام کنید. پس از انتخاب (ثبت نام عموم) وارد صفحه ایجاد پنل می‌شوید. پس از وارد کردن شماره و کد امنیتی پیامک شده، وارد پنل شخصی خود می‌شوید. از قسمت فیلد نسخه می‌توانید نام دارو مورد نیاز را تایپ کنید یا عکس نسخه خود را آپلود کنید. با انتخاب استان خاص، این درخواست برای داروخانه‌های استان انتخاب شده ارسال می‌شود. در صورتی که داروخانه‌ای داروی مورد نیاز را موجود داشته باشد، نسخه را تایید می‌کند. در ادامه اطلاعات داروخانه برای شماره همراه شما ارسال می‌گردد. همچنین برای درخواست خود می‌توانید زمان جستجو تعیین کنید.

استعلام دارو کمیاب در داروگ چگونه انجام می‌شود؟
جهت کسب اطلاعات دارو کمیاب باید وارد حساب کاربری خود شوید و نسخه خود را ثبت کنید یا نام دارو مورد نیاز را وارد کنید. شما می‌توانید موجودی هر نوع کالایی را از طریق داروگ در داروخانه‌هایی که عضو این سامانه هستند، استعلام بگیرید. داروگ در کمترین زمان ممکن اطلاعات داروخانه‌هایی را که اعلام موجودی کرده‌اند، برای شما ارسال می‌کند. استعلام موجودی دارو در داروخانه ها توسط داروگ به راحتی انجام پذیر است.

پیگیری دارو کمیاب در داروگ چگونه انجام می‌شود؟
همانطور که گفته شد شما می‌توانید برای جستجو خود در سامانه زمان تعیین کنید. در صورت نیاز می‌توانید با کد پیگیری خود با کارشناسان ما در داروگ ارتباط برقرار کنید.

برای جستجوی داروی خود نیاز به مشاوره دارید؟

جهت دریافت مشاوره رایگان دارویی شماره خود را ثبت نمایید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

چرا از سامانه داروگ برای یافتن داروی کمیاب استفاده کنیم؟

در گذشته افراد بسیار زیادی ساعت‌های متمادی را برای تهیه دارو به ‌ویژه داروهای کمیاب در صف‌های طولانی داروخانه‌ها یا بازار سیاه دارو می‌گذراندند. از طرفی امکان تقلبی بودن داروهایی که در بازار سیاه خریداری می‌شدند، وجود داشت. همچنین قیمت داروها در بازار سیاه بالا بوده و برخی قادر به تهیه کردن آن نبودند. در این راستا، سامانه الکترونیکی داروگ با هدف یکسان‌سازی و در دسترس قرار دادن داروهای کمیاب برای آحاد مردم، پیشرو در صنعت خطیر دارویی و حوزه سلامت است. از جمله مزایای تهیه نسخه در داروگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دسترسی شبانه‌روزی

عدم محدودیت مکانی

صرفه‌جویی در زمان

برقراری عدالت اجتماعی

تهیه‌ داروها با قیمت مناسب 

اطمینان از اصالت داروها

داروی خارجی کمیاب

در سامانه داروگ تفاوتی ندارد داروهای ایرانی را جستجو می‌کنید یا نیازمند داروی خارجی کمیاب خود هستید!

تهیه داروهای کمیاب

تا امروز بیش از ۱۰۰۰ جستجوی موفق و سفارش دارو کمیاب در سایت داروگ رخ داده است! تفاوتی نمی‌کند که چه دارویی را می‌جویید! فقط کافیست نام دارو خود را وارد کنید یا نسخه خود را آپلود کنید! برخی داروهایی که خاص هستند عبارتند از:

داروی کمیاب میگرن
داروی کمیاب مغز و اعصاب
دارو کمیاب ام اس
دارو کمیاب پارکینسون
داروی کمیاب بیماران قلبی
داروهای کمیاب بارداری
داروی بیهوشی کمیاب
داروهای کمیاب پوستی
داروی کمیاب تشنج
داروی کمیاب سرطان خون
داروی کمیاب سرطان
داروهای کمیاب شیمی درمانی
داروهای کمیاب قند خون
داروی کمیاب کبد
داروی کمیاب کلیه
داروی کمیاب سرطان
داروی کمیاب مغز و اعصاب
دارو کمیاب ام اس
دارو کمیاب پارکینسون
و...

داروهای کمیاب گیاهی

همانند برخی داروهای شیمیایی که ممکن است به سختی بتوانید تهیه کنید، برخی داروهای گیاهی نیز از این قائده مستثنا نیستند! جهت تهیه هر نوع داروی گیاهی کمیاب نیز می‌توانید از سامانه داروگ بهره ببرید!

داروخانه داروهای کمیاب

۱۴۵۰۰ داروخانه در سراسر کشور و در تمامی استان‌ها،‌ عضو سامانه داروگ هستند. تمامی این داروخانه‌ها معتبر بوده و جهت خرید داروهای کمیاب می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید. با استفاده از سامانه داروگ یافتن داروهای کمیاب آرزو نیست! این پروسه در کم‌ترین زمان ممکن انجام می‌گردد. در ادامه با تعداد داروخانه‌های برخی از استان‌ها که عضو داروگ هستند آشنا می‌شویم…

958

داروخانه های معتبر در
استان فارس

1080

داروخانه های معتبر در
استان اصفهان

1158

داروخانه های معتبر در
استان خراسان رضوی

2953

داروخانه های معتبر در
استان تهران