زمان انتظار تا نسخه جدید داروگ
0
روز
0
ساعت
24
دقیقه
28
ثانیه

اساس نامه و قوانین گروه های واتس اپی داروگ



اساس‌نامه و قوانین گروه‌های واتس‌اپی داروگ

 

داروساز محترم.

به مجموعه گروه‌های واتس‌اپی داروگ خوش‌آمدید!

 

باتوجه به افزایش استفاده کاربران از پیام‌رسان واتس‌اپ، داروگ نیز دسترسی مشتریان خود به خدمات این شرکت را در این بستر افزایش داده‌است. داروگ 23 گروه فعال در واتس‌اپ دارد که تقسیم بندی کاربران در آن‌ها باتوجه به استان محل فعالیت آن داروخانه صورت گرفته‌است.

داروگ قوانین مشخصی برای کنترل و نظارت بر فعالیت اعضا وضع کرده و فعالیت کاربران در گروه ها به منزله تایید و قبول رفتار در چهارچوب قوانین داروگ است.
ادمین‌های آموزش دیده ما نیز در طول شبانه‌روز ناظر و پاسخگوی پیام‌های ارسالی داروسازان در این گروه‌ها هستند. 

 

قوانین:

  1. عضویت و فعالیت در‌این گروه فقط برای داروسازان و تکنسین‌های مورد تایید هر داروخانه ممکن است.
  2. پیام‌ها و اقلام ارسالی در گروه باید در قالب یک پیام ارسال شود؛ درغیر این‌صورت ادمین‌ها اقدام به ویرایش یا حذف پیام ارسالی نموده و با ارسال پیغامی خصوصی روش درست ارسال پیام را بازگو می‌کنند.
  3. کاربران نمی‌توانند اطلاعات تماس خود را درهیچ حالتی در گروه به اشتراک بگذارند.
  4. کاربران نمی‌توانند به صورت مستقیم پاسخگوی درخواست‌های ثبت شده توسط سایر داروسازان باشند و باید در چهارچوب قوانین گروه رفتار کنند.
  5. تمامی پیام‌ها و درخواست‌های ثبت شده در گروه، باید توسط ادمین‌ها هدایت شود. ادمین‌ها در سریعترین زمان ممکن، رسیدگی به‌درخواست کاربران  را آغاز می‌کنند.
  6. بیان کلماتی چون خرید،فروش، قیمت و عباراتی شبیه به کلمات ذکرشده که بیانگر مفهوم معامله است در این گروه اکیدا ممنوع می‌باشد. ادمین‌ها پس از حذف این پیام‌ها به‌صورت خصوصی به کاربر خاطی هشدار می‌دهند و در صورت عدم همکاری وی، مجبور به خارج کردن اکانت او از گروه می‌باشند.
  7. درج اقلام دارویی و لیست‌های ارسالی داروسازان در این گروه ها، تنها پس از ثبت کامل در سامانه ما به آدرس DAROOG.COM میسر است. ادمین‌ها در صورت مشاهده تخطی، اقدام به حذف پیام و هدایت کاربر  می‌نمایند.

 

 

گروه‌ها همچنین به‌زودی میزبان سفرای ویژه‌ای از میان داروسازان محترم خواهند‌بود.

 

نویسنده :

مدیریت

سامانه الکترونیکی داروخانه daroog


سامانه الکترونیکی داروخانه به عنوان اولین سامانه در کشور بعد از سه سال آنالیز بازار دارو و صنایع وابسته، به صورت تخصصی پا به عرصه ی سلامت گذاشته است. کمک به اقتصاد داروخانه های کشور، جلوگیری از هدررفت دارو به عنوان یک سرمایه ملی و تلاش درجهت کاستن زحمت بیماران بابت جستجوی داروهای کمیاب از مهم ترین انگیزه های راه اندازی daroog است.