زمان انتظار تا نسخه جدید داروگ
0
روز
0
ساعت
21
دقیقه
9
ثانیه

تأثیر COVID-19 بر سلامت روان و سلامت داروسازانیک نظرسنجی جدید که توسط انجمن داروسازی سلطنتی (RPS) با مشارکت گزارش داروساز منتشر شده است ، تأثیر COVID-19 بر سلامت روان و سلامت داروسازان را نشان می دهد.
طبق این نظرسنجی ، بیش از نیمی از (54٪) داروسازان معتقد بودند که بیماری همه گیر تا حدودی بر سلامت و سلامتی آنها تأثیر گذاشته است ، تقریباً یک سوم (31٪) گزارش دادند که تأثیر "قابل توجهی" دارد.

علاوه بر این ، 72٪ از پاسخ دهندگان گفتند که به طور کلی کار آنها بر سلامت روانی و سلامتی آنها تأثیر منفی گذاشته است ، و مواردی از جمله افزایش تقاضا ، کارکنان ناکافی ، دور کاری طولانی و عدم وجود تعطیلات و وقت را ذکر کردند.
این نظرسنجی همچنین نشان داد که 40٪ از پاسخ دهندگان احساس می کنند که سلامت روان آنها خوب است در حالی که 33٪ از پاسخ دهندگان گفتند که این وضعیت خوب نیست و 10٪ دیگر گفتند که ضعیف است.

ساندرا گیدلی ، رئیس RPS ، گفت: "فعالیت های انتخاباتی ما منجر به دسترسی به خدمات رفاه NHS برای داروسازان و تیم های آنها شد."
"ما می خواهیم ببینیم که این رسیدگی حتی بعد از همه گیری ادامه دارد و شامل دسترسی به خدمات بهداشت حرفه ای NHS نیز خواهد شد. بسیار ناعادلانه است اگر حمایت از سومین حرفه بهداشتی کشور ، که امسال بسیار سخت کار کرده است ، پس از پایان بحران فوری ، به راحتی پایان یابد. "

نویسنده :

مدیریت

سامانه الکترونیکی داروخانه daroog


سامانه الکترونیکی داروخانه به عنوان اولین سامانه در کشور بعد از سه سال آنالیز بازار دارو و صنایع وابسته، به صورت تخصصی پا به عرصه ی سلامت گذاشته است. کمک به اقتصاد داروخانه های کشور، جلوگیری از هدررفت دارو به عنوان یک سرمایه ملی و تلاش درجهت کاستن زحمت بیماران بابت جستجوی داروهای کمیاب از مهم ترین انگیزه های راه اندازی daroog است.