زمان انتظار تا نسخه جدید داروگ
0
روز
0
ساعت
2
دقیقه
1
ثانیه

اساس نامه گروه های تلگرامی داروگاساس‌نامه و قوانین گروه تلگرام داروسازان داروگ

داروساز محترم.

به گروه تلگرامی داروگ خوش‌آمدید!

گروه داروگ، ارائه دهنده‌ی بخشی از خدمات رایگان وب‌سایت داروگ.کام، سامانه الکترونیکی داروخانه است. این گروه محیطی ایمن برای دسترسی آسان و سریع داروسازان سراسر کشور به یکدیگر و فضای مناسب و مدیریت شده برای تسهیل تبادلات اقلام داروخانه، نشر اخبار حوزه سلامت  و اطلاع‌رسانی فوری و لحظه‌ای است.

داروگ تنها سامانه الکترونیکی داروخانه در ایران است که با حمایت و نظارت سازمان غذا و دارو و وزارت‌بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشغول به اجرای طرح تبادلات دارو در سراسر کشور است. داروگ به تازگی مجوز جابه‌جایی فیزیکی داروهای تبادل شده را نیز به‌صورت پایلوت دریافت نموده‌است.

ادمین‌های آموزش دیده داروگ در واحد پشتیبانی این شرکت در تمام طول 18 ساعت فعالیت این گروه در روز، مشغول نظارت و رسیدگی به پیام‌ها و درخواست‌های ارسالی شما داروسازان عزیز هستند.

داروگ تلاش کرده که اعضای این گروه فقط از داروسازان و یا مسئولین محترم فنی داروخانه‌ها تشکیل شود؛ در نتیجه اجازه ادامه حضور و فعالیت اعضا در این گروه، تنها پس از احراز هویت حقیقی و حقوقی داروسازان در وب‌سایت داروگ. کام ، صادر می‌شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این گروه متعلق به شرکت باهر دارو آروین با نام‌داروگ و داروگ.کام است.

 

 

نویسنده :

مدیریت

سامانه الکترونیکی داروخانه daroog


سامانه الکترونیکی داروخانه به عنوان اولین سامانه در کشور بعد از سه سال آنالیز بازار دارو و صنایع وابسته، به صورت تخصصی پا به عرصه ی سلامت گذاشته است. کمک به اقتصاد داروخانه های کشور، جلوگیری از هدررفت دارو به عنوان یک سرمایه ملی و تلاش درجهت کاستن زحمت بیماران بابت جستجوی داروهای کمیاب از مهم ترین انگیزه های راه اندازی daroog است.